OBČINSKO GASILSKO TEKMOVANJE

Po dvoletnem premoru je Gasilska zveza Tolmin, v soboto, 16.04.2022, organizirala Občinsko gasilsko tekmovanje v gasilskošportnih disciplinah.

Tekmovanje članov A, članov B in članic A za pokal Občine Tolmin je potekalo v Dolenji Trebuši. Sodelovalo je 8 različnih ekip, razdeljenih v 3 kategorije. Vsi tekmovalci, člani prostovoljnih gasilskih društev v GZ Tolmin, smo se pomerili v vaji z motorno brizgalno in v vaji razvrščanja.

PGD Most na Soči je s tremi ekipami nastopilo v vseh treh kategorijah in se domov vrnilo z dobrimi rezultati in pozitivno energijo. Članice A so zasedle 1.mesto, Člani A 2. mesto ter člani B 1. mesto.

Dan je minil v prijetnem tekmovalnem vzdušju z ekipami iz PGD Dolenja Trebuša, PGD Tolmin, PGD Ponikve- Planota in PGD Rut- Grant ter pod budnim očesom ekipe sodnikov iz PGD Sovodenj, ki so svoje delo strokovno in korektno opravili.

Najlepša hvala Matjažu Rejcu za čudovite fotografije.

Čestitke našim članicam in članom za odlične rezultate, čestitke organizatorju, gostitelju, vsem sodelujočim ter prejemnikom pokalov.

Foto: Matjaž Rejc